Novinky

Na tenhle zápas jsme čekali, těšili se a celou sezonu bojovali a dřeli. Teď přichází. Jubilejní 30.

Zatím největší a jednoznačně nejdůležitější zápas sezony je tu! Veškerá příprava, každý trénink, každá týmová session se právě teď musí zhodnotit. Semifinále s Nitrou Knights v neděli 2.7.

Jak jsme letošní sezonu Snapbacks ligy 2. dubna zahájili, tak ji v neděli 18. června i zakončíme – duelem proti brněnským Alligators. Ano, jak jste si na sociálních sítích už určitě povšimnuli, závěr chtějí Glads pojmout velkolepě.

Po bye weeku se Glads chystají na dalšího soupeře, kterým budou v sobotu 11. června od 15:00 znojemští Knights. Jedná se letošní druhý střet s týmem, který jsme v domácím měření sil deklasovali 49:6 (naše poslední ligová výhra).

Petr Kratochvíl je jedním z hlavních pilířů, na kterých stojí defense Gladiators. Do minulého zápasu s Nitrou povolila soupeřům v letošní sezoně pouhých 20 bodů, ale útočná slovenská družina jich na Vysočině vydolovala hned 42.

Jednu bitvu se znojemskou rytířskou družinou jsme relativně bez potíží vyřídili, teď nás ovšem čeká očekávaný šlágr víkendového 7. kola Snapbacks ligy. Na Vysočinu míří výborný passový útok Nitry Knights vedený zkušeným Borisem Bútorou.

Domácí, večerní a zároveň letošní první televizní zápas. Takové jsou přívlastky dnešního souboje se znojemskými Knights, proti kterým budou chtít Glads protáhnout sérii utkání bez porážky.

Byl hrdinou zápasu 4. kola s Přerovem, ve kterém ho Honza Dundáček poslal pro tři touchdowny, díky kterým útok Glads otočil tuhou bitvu se vzdorovitými Mamuty. Jenže svůj skvostný part nemohl elitní WR Vysočiny dokončit kvůli zranění nohy.

Gladiators drží neporazitelnost ve Snapbacks lize a míří na drsný sever, aby se podruhé v sezoně poměřili s ústeckými Blades. Ti mají zatím bilanci 0-4 a zcela upřímně by si ji zrovna proti našemu týmu neměli vylepšit.

První májová neděle přinesla zápas 4. kola Snapbacks ligy amerického fotbalu. Místo času lásky se ale dala očekávat spíše tuhá bitva, do Jihlavy totiž dorazil dluholetý rival domácích Gladiators - Přerov Mammoths.

 

V loňské sezoně byl s 12 touchdowny nejlepším ligovým recieverem a letos pokračuje v podobné produkci, když v prvních třech zápasech Snapbacks ligy zapsal ze 17 catchů 255 yardů a 4 touchdowny.

Foto: Barbora Szabová photography

Po bohužel neúspěšné evropské misi v Srbsku se Gladiators opět představí v rámci domácí Snapbacks ligy. Fanoušky čeká sváteční prvomájový football, ve kterém se Vysočina poměří s Přerovem Mammoths (2-1).

Velikonoční neděle nabídla Jihlavanům nejen beránka, ale i první domácí zápas Gladiators v sezóně 2023.

Bohužel jediná věc, která nám mohla zkomplikovat organizaci prvního zápasu, se stala skutečností. V Jihlavě mrzlo a napadl sníh.

Jeho jméno je synonymem úspěchu. Sedm cen pro Hráče roku mluví za vše. Málokdo toho na českých (i rakouských) trávnících dokázal tolik jako on. Quarterback Jan Dundáček už druhou sezonu obléká dres Gladiators, které chce dotáhnout k titulu.

V neděli vyběhnou Gladiátoři k prvnímu domácímu utkání sezony 2023. Buďte u toho i vy, těšíme se na vaši skvělou fanouškovskou podporu. Kick-off je na stadionu Na Stoupách naplánovaný na 16.

Matěje Večese nelze přehlédnout a také asi netřeba fanouškům Glads víc představovat. Na hřišti platil v posledních letech za jednoho z nejlepších defenzivních linemanů, kteří byli v Česku k mání.

Je to tady. Konečně jsme se dočkali. Sezona 2023 Snapbacks ligy odstartuje už o tomto víkendu 1. a 2. dubna. Jedná se o jubilejní 30.

Základní část Paddock ligy vstupuje do druhé poloviny, ve které budou Glads bojovat o postupové příčky do playoff!

Netrpělivě očekávaný souboj neporažených je konečně tady!

Glads vlétli do nového ročníku Paddock ligy jako uragán. Již tuto sobotuje je čeká poslední soupeř ve skupině ZÁPAD – Pilsen Patriots.

První zápas Paddock ligy už zítra! Pojďme si tedy představit třetí a poslední dvojici nových posil.

Čekání je u konce! Již tuto neděli se po dlouhé mezisezónní a koronavirové pauze představí Vysočina Gladiators ve svém úvodním zápase Paddock ligy 2020.

Představení posil: Michal Novák a Karel Augusta

První zápas Paddock ligy už tuto neděli! Pojďme si představit druhou dvojici nových posil.

Tomáš Svoboda a Jan Kabát

První zápas Paddock ligy už tuto neděli! Pojďme si představit první dvojici nových posil.

Bezkontaktní verze amerického fotbalu je znovu na Vysočině!

 

Tým mužů amerického fotbalu na Vysočině je zpět v tréninkovém módu.

Otevíráme své řady mladým sportovcům, a to konkrétně do své nejmladší kategorie - týmu dorostenců!

Již tento víkend startují podzimní fotbalové soutěže a Gladiators u toho nebudou chybět! 

Vysočina Gladiators úspěšně zakončila základní část nejvyšší české ligy amerického fotbalu s bilancí sedm výher a třech proher.

Nejvyšší česká liga amerického fotbalu se pomalu přesouvá do druhé poloviny a začíná opravdová bitva o postup do playoff.

Preview: Prague Lions

Zápas neporažených je tady! Vysočina Gladiators přivítá již tuto sobotu na stadionu FC Vysočina hlavního Prague Lions.